Hakkımızda

Lider Plastik San. Ve Tic. A.Ş. ; 1994 yılından bu yana Denizli'de Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren, çalıştığı firmalara ölçek farkı gözetmeksizin aynı kalite ve hizmet anlayışını uygulamayı hedeflemiştir.

2008 yılında 4000 m2 kapalı alanda, hammadde stok ve üretimin farklı katlarda yapıldığı yeni tesisine taşınmıştır. Shrink film, Taşıma Poşetleri, Zirai ve Endüstriyel Ambalaj Malzemeleri, Ağır Hizmet Torbaları, Konsantre Torbaları ve Endüstriyel Palet Ambalajları imalatı yapmaktadır. Bu aşamada kullanmış olduğu bilgisayar takip kontrollü makineleri ile kaliteden ödün vermeyen üretim yaparak müşterilerine sektöründe lider olduğunu göstermek istemektedir.

2011 yılında üretim hatlarına eklenen yeni makineleriyle sağlanan kapasite artışı ve buna bağlı olarak hizmet verdiğimiz firma sayısındaki artış sayesinde yılı %40 oranında büyüme ile kapatan Lider Plastik, 2012 yılında da yeni yatırımlar ve daha yüksek kapasite ile çift haneli büyüme oranları hedeflemektedir.

Büyümenin kaliteli işgücü ile sürekli olacağını düşünen firmamız, insan kaynağına yapmış olduğu yatırım ve eğitimlerin sonucunda yüksek kalite ve verimlilik artışı sağlamıştır.

Coca-Cola İçecek A.Ş. , Coca-Cola Satış Pazarlama Dağıtım A.Ş. , Damla Su, Mahmudiye Kaynak Suları Ltd. Şti. , PepsiCo, Fruko Meşrubat Ltd. Şti. , Erikli Su ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. , Nestle Waters Gıda ve Meşrubat San. Tic. A.Ş. , Aroma Bursa Meyve Suları Gıda San. Tic. A.ş. , Penguen Gıda San. A.Ş. , Penkon Gıda San. A.Ş. , Elma Su A.Ş. gibi ulusal ve uluslararası pek çok firmanın tedarikçisi konumunda olan Lider Plastik, Kaliteli ürün, zamanında teslimat anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Misyonumuz:
Firmamızın kendi içindeki hızlı iletişim ve konusuna hakim personeli ile müşterilerine kaliteli hizmet sunup isteklerini hızla cevaplayabilmeyi hedeflemiştir. Kendi alanında yatırımlar yapıp, istihdam sağlayarak sektöründe söz sahibi olma felsefesi ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz:
Kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışında öncü firmaların başında gelmektir.

Kalite bizim işimiz...